در سال‌هایی نه چندان دور، به دلیل دوری از ایران و نداشتن راه ارتباطی آسان و مطمئن، بسیاری از کارهای‌مان که به متخصصی ایرانی نیازمند بود را رها می‌کردیم. چراکه موانع موجود در این مسیر را بسیار بیشتر از امید دریافت نتیجه می‌دیدیم. با گذر زمان و توجه به این چالش بزرگ و همچنین به پشتوانه دانش خود در دنیای دیجیتال، با تشکیل یک تیم کامل طراحی سایت و دیجیتال شروع به طراحی و ایجاد پلتفرمی برای ارتباط میان افراد و متخصصان کردیم. با انتخاب نام فیسروم برای این پلتفرم در نظر داشتیم تا حقیقت نهفته در آن را برای همه افراد آشکار کنیم. امکان برخورد و تعامل رودررو در فضایی اختصاصی شبیه به یک اتاق که تمامی این موارد در نام فیسروم وجود دارد.

درباره ما

در این پلتفرم اختصاصی متخصصان ایرانی بسیاری در تخصص‌های گوناگون حضور دارند که تمامی افراد از سراسر جهان بتوانند به راحتی با آنان در اتباط باشند. کافی است برای این ارتباط با توجه به نیازمندی خود، متخصص مورد نظر را انتخاب کرده و با چند کلیک با این فرد در تماس باشید. امکان ارتباط متنی و صوتی از مواردی است که به راحتی در پلتفرم فیسروم برای شما میسر است.

درباره ما
عدم نیاز به پرداخت ریالی، وجود درگاه پرداخت مطمئن، مورد تایید بودن تمامی متخصصان، ارتباط آسان، نبود موانعی مانند اختلاف زمان برای برقراری ارتباط و بسیاری دیگر از موارد هستند که فیسروم را برای هر شخصی محبوب می‌کند. شاید اگر روزی خودمان تمامی چالش‌های موجود در این مسیر را تجربه نکرده بودیم، نمی‌توانستیم امروز فضایی مطمئن را فراهم آوریم. تمامی این موارد موجب شد تا امروز با قدرت بیان کنیم «هر کجا، هر زمان با بهترین متخصصان ایرانی» شعاری ماست و فیسروم برای تحقق این شعار با تمام توان فعالیت می‌کند.

راه‌های ارتباطی

اسکرول به بالا